Inspire-Gaming

Váš herní domov

Inspire-Gaming je zpátky!

1 jan 2017 - Přidáno od: - Kategorie: Inspire-Gaming 0

Milý hráči a hráčky,
dovolte abychom vás přivítali na oficiálním spuštění herního projektu Inspire-Gaming.cz na které jste mnozí z vás tak dlouho čekali a ano opravdu je to TU!

Během doby kdy byl projekt pozastaven jsme měli možnost pracovat a vyvíjet nové systémy a připravovat novou herní scénu pro vás hráče za účelem zlepšení kvality a hlavně té pravé zábavy.
Všichni z našeho týmu se aktivně a pilně věnovali vývoji a přípravě právě na tento den který konečně nastal a věříme že nejsme jediný co jsou rádi.

Tak pojďme se podívat co je nového :-)


Webová Prezentace
Tak jako prvním prošla úpravou naše webová prezentace kde jsme vycházeli že v jednoduchosti je krása a je postaven na vlastním redakčním systému na kterém se bude stále pracovat a vyvíjet další moduly pro zkvalitnění a zpříjemnění pobytu na našem projektu.

V redakčním systému je implantována multi-jazyčnost a dostupné budou Angličtina a Čeština.

Mnohé úpravy které na webu byli provedeny se můžete dočíst ve spodní části webové stránky a to pod sestavení.

Naše stránky jsou stéle ve vývoji tudíž aktualizace budou přibývat, a mnohé informace se dozvíte na našem fóru.

TeamSpeak 3 Server
Jediný server který byl v době pozastavení projektu Inspire-Gaming byl náš komunikační server TeamSpeak 3 a informace o tomto serveru se dozvíte na našich informačních stránkách věnované právě tomuto komunikačnímu serveru a to --> ts3.inspire-gaming.cz

I tento server čeká velká aktualizace a to jak rozložení místností tak také úprava pravomocí a díky tomu budou zpřísněny a bude brán zřetel na nové hráče a i na dlouhodobé, ale to se průběhem následujících dnů dozvíte.

Herní titul: RUST
A ano! Náš první titul na kterém pracujeme je hra RUST, na který se vyvíjí moduly pro zlepšení samotného systému hry ale chceme zanechat originální content bez nějakého velkého zásahu.

Můžete se těšit na:
  • Systém úkolů za které dostanete různé speciální odměny
  • Systém obchodování mezi jednotlivými hráči abychom předešli různým podvodům ve stylu že se domluví na obchodu na nějakém místě a dotyčný hrát zabije hráče se kterém chtěl obchodovat nebo ho sledoval do jeho příbytku.
  • VIP systém o kterém se dozvíte později.
  • A mnoho dalšího...IP: 185.91.116.30:28020

Aktuálně na serveru máme 15 slotů a to z důvodu abychom viděli jaký bude zájem o tento server a podle toho budeme sloty zvyšovat a vyvíjet další moduly.


Co se týče našeho herního titulu World of Warcraft: Wrath of the Litch King a to sub-projekt OPTIMUS je aktuálně pozastavený z důvodu chybějícího realm administrátora.

Také připravujeme nábor do našich řad ale o tom vás budeme informovat později.

To by bylo z naší strany aktuálně všechno, a velice oceníme když budete připojeni na našich stránkách a to Facebook,Steam a také Twitter, a pokud nám chcete pomoci sdílejte naše profily abychom společně vytvořili novou a silnou komunitu.

Za Inspire-Gaming
#jAk3rInspire-Gaming TeamSpeak3 Rust Komunita PF2017 Herni-Portal

About the author

Admin offline


Nic není nemožné, musíš se jen snažit!

Other news from this author

The author has not published other news

0 Comment

2014-2018 - Inspire-Gaming - Všechna práva vyhrazena.